U bent hier

Contact

Bestuur

Postadres FASO

Helmerdijk 48

9765 JE Paterswolde

 

 


Secretaris

Nelleke Geusebroek

050 3094979
secretaris@faso.eu

 

 

 


Penningmeester

Frank Peelen

van Matenesselaan 16

2161 LD  Lisse 

penningmeester@faso.eu

06 5494 5300

 


Voorzitter

Jan Sier

Galjoen 1913

8243 LX Lelystad

06-535 79 823

jj.s.place@live.nl

 


Bibliotheekzaken

Piet van den Heuvel 
Brinkhorstweg 39 
7311 GJ Apeldoorn 
06-15494507
bibliothecaris@faso.eu

 


Algemeen bestuurslid/Cie. Jeugdbeleid 

Wilma van der Heide
035 6980390
jeugdzaken@faso.eu

 

 

 


Ereleden

De heer M.J. (Martin) Bastiaans 
Mevrouw Th.A.J.M. (Thea) Bastiaans 
De heer R.G. (Dolf) Boender 
De heer P. (Piet) van Nes


Contactpersonen FASO-diensten

Bibliothecaris 
Piet van den Heuvel 
06-1549 4507  -  bibliothecaris@faso.eu

   

Redactie FASO-Nieuwsbrief 
Wil Senden 
Jet Katgert
Ninon Vis
Sanneke van der Ouw
redactie@faso.eu

   

Websitebeheerder 
Co van Winsum
webmaster@faso.eu

   

FASO Internationaal

European Orchestra Federation / EOFed 
Bestuurslid namens de FASO 
De heer G. Kotting 
g.kotting@ziggo.nl


Contactpersoon Werkgroep Limburg

 

   

FASO-werkgroep Limburg 
De heer F.Q.J. Hoebens 
Muntstraat 41 
5931 LS Tegelen 
077 3734649 - hoebens@planet.nl 

   

Contactpersoon Fluitensemble

 

   

FASO Fluitensemble 
welmoedloots@gmail.com
Zie de webpagina van het FASO Fluitensemble. 

   
 

 

Laatst gewijzigd: 
2017-10-23